אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות

נסיעה לחו"ל דורשת הכנה מראש והיערכות מתאימה בין מטרת הנסיעה היא חופשה, עסקים או כל מטרה אחרת. אחד הדברים החשובים שאותם יש להכין מראש הוא פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. חברות האשראי השונות ובכללן גם אמריקן אקספרס מציעה ביטוח נסיעות חינם וביטוח מורחב ללקוחותיה. אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות מוצע ללא הגבלה לכל מחזיקי כרטיס אשראי של החברה וניתן בפועל על ידי חברת כלל ביטוח.

מדוע חשוב לעשות ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות מגן עלינו מפני הצורך להוציא כסף בשל אירוע רפואי המתרחש בחו"ל. אמנם בגבולות הארץ, כולנו מבוטחים במידה כזו או אחרת על ידי הביטוח הלאומי, חברות ביטוח שונות וכמובן קופות החולים, הרי שמחוץ לגבולות המדינה הגופים הנ"ל אינם מכסים אותנו מבחינה רפואית ובכלל. ביטוח נסיעות חשוב מכיוון שכמו בגבולות המדינה, הרי שבמצב חירום (או באופן כללי) לא תמיד נוכל לכסות הוצאות רפואיות החל מתרופות בעלותן המלאה ועד לניתוח או אפילו טיפולי שיניים. הצורך בביטוח מקבל משנה תוקף כאשר אנו נמצאים בארץ זרה, פעמים רבות ללא קרובי משפחה וללא מערכת תמיכה כלכלית. כמו כן, ביטוח נסיעות מכסה לא אחת גם תאונות אישיות, ביטוח כבודה ומטען וכדומה ויכסה עלויות בהתאם.

מה כולל אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות?

אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות ניתן חינם לכל לקוחות החברה ללא הגבלה (בהתאם לתנאי הפוליסה). אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות מתחלק לשני סוגים : עבור מחזיקי כרטיסי אמריקן אקספרס ( Blue, Credit, ירוק, Business ירוק, Business זהב וזהב ) ועבור מחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס פלטינה להם מוצע מסלול בכיסוי מורחב. אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות כולל:

 • כיסוי הוצאות בשל אשפוז בחו"ל
 • שכר מנתח
 • הטסה רפואית
 • הוצאות רפואיות שלא במסגרת אשפוז כולל טיפולי שיניים חירום
 • רכישת תרופות
 • רעידת אדמה
 • ביטוח כבודה
 • ביטוח צד ג'
 • ביטול נסיעה, קיצור נסיעה וכדומה
 • פינוי יבשתי ואווירי של מבוטח שנפגע
 • העברת גופה

סייגים לפוליסת אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות

יש לשים לב לכך שפוליסת אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות מוצעת חינם לבעלי כרטיס אמריקן אקספרס שגילם אינו עולה על 75 וכי אינה מכסה נשים בהריון. כמו כן, כנהוג בפוליסות ביטוח נסיעות אין החברה מכסה טיפולים אלטרנטיביים, רכישת משקפיים, תותבות וכדומה. כמו כן, חשוב לדעת כי אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות מבית ביטוח הראל, אינו מכסה פעילות ספורטיבית (למעט שחיה, משחקי כדור ואתלטיקה קלה כחובב בלבד) הכוללת בין השאר גם טיפוס הרים, סקי מים וצלילה. הכיסוי ניתן לתקופה של לא יותר מ 55 ימים בהם שוהה המבוטח בחו"ל.

הרחבות לאמריקן אקספרס ביטוח נסיעות

בנוסף לכיסוי הניתן חינם למחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס על ידי החברה, ניתן לרכוש כיסוי מורחב אשר יתאים לאופי הנסיעה הספציפית שלכם. כך ניתן לבטח בני זוג וילדים, הריון, מחשבים אישיים, מצלמות וידאו וכן לרכוש ביטוח ריסק למקרה של מוות המתרחש בעת השהות בחו"ל. חשוב לבחון את נסיעתכם ולבחור כיסוי מקיף אשר לא יגביל אתכם בפעילות במהלך חופשה למשל. מומלץ לברר עם נציג החברה במעמד השיחה הראשונית את התנאים המדויקים והכיסויים השונים הקיימים שכן אלו עשויים להתעדכן מעת לעת.

מידע אודות הצעות נוספות לביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטוח נסיעות ישראכרט, ביטוח נסיעות הראל, ביטוח נסיעות ויזה כאל, כלל ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל מכבי, ביטוח נסיעות לחו"ל כללית , מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל, לאומי קארד ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל דיינרס, אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל מאוחדת, ביטוח נסיעות  לחו"ל לאומית, הפניקס ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות ביטוח ישיר, ביטוח נסיעות AIG, ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה, איילון  ביטוח נסיעות , שירביט ביטוח נסיעות, דיויד שילד – ביטוח רפואי בחו"ל –  DavidShield– , פספורט קארד – ביטוח נסיעות לחו"ל