פספורט קארד ביטוח נסיעות לחו"ל

כאזרחי מדינת ישראל הנכם זכאים לשירותים רפואיים מכוח חוק ביטוח בריאות ממלכתי. עם זאת חוק זה הינו טריטוריאלי, כלומר החוק חל רק בשטח ישראל ומרגע צאתכם מגבולותיה, החוק אינו חל עליכם ואתם לבדכם במערכה. בהתאם לכך בכדי לבטח עצמכם במקרה של הוצאות רפואיות, אובדן או נזק למטענכם אישי במהלך שהייתכם בחו"ל מומלץ כי תרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל המיועד בדיוק למטרות אלו. פספורט קארד, הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות הנו מוצר חדש וחדשני בתחום.

פספורט קארד הנו מוצר חדשני בענף ביטוח הנסיעות לחו"ל. באמצעות Passport Card נמנע הצורך בתשלום הוצאותיכם הרפואיות בחו"ל וקבלת החזר כספי רק עם שובכם ארצה והגשת כל הניירת הרלוונטית. פספורט קארד, כרטיס מגנטי לביטוח נסיעות לחו"ל משמש ככרטיס אשראי לכל דבר ועניין. החיוב להוצאות הרפואיות נעשה דרכו, ללא כול צורך במזומנים. נוסף על כך Passport Card חוסך מכם דמי השתתפות עצמית, פרמטר המהווה חיסכון מהותי בהשוואה לביטוחי נסיעות חלופיים.

פספורט קארד מנוהל בידי חברת DavidShiel המספקת לישראלים השוהים בחו"ל ביטוחי בריאות, כאשר הפניקס חברה לביטוח בע"מ הינה חברת הביטוח המבטחת. מדובר בשילוב מנצח של ניסיון, אמינות ומוניטין יחדיו.

כיצד זה עובד בפועל?

בעת שהייתכם בחו"ל בסיטואציה שבה אינכם מרגישים בטוב, כל הנדרש מכם הוא ליצור קשר עם מוקד השירות. מחזיקי פספורט קארד נהנים ממוקד שירות לקוחות הזמין 24/7 לאורך כל השנה. נציגי השירות יאתרו בעבורכם את בית החולים או נותן השירות הרפואי המצויים בקרבת מקום, ינחה אתכם כיצד להגיע, וזהו. עם תום קבלת הטיפול הרפואי ועזיבת המקום תחייבו את פספורט קארד וסעו לשלום. פספורט קארד תקף בכל מקום על גבי הגלובוס המכבד MasterCard. חשוב לדעת כי אי הימצאות פספורט קארד ברשותכם, לדוגמא במקרה של אובדנו בחו"ל, אינה מבטלת את ביטוח הנסיעות לחו"ל הנותר בתוקפו.

כיסוי לאירועים ביטוחיים שונים

ביטוח נסיעות לחו"ל הנעשה במסגרת פספורט קארד מכסה אף מקרה שבו נאלצתם לבטל או לקצר את נסיעתכם עקב מחלה, מוות או תאונה של קרוב משפחה, ובהתאם תזכו להחזר הוצאות בגין כרטיס הטיסה, דמי ביטול ואף רכישת כרטיס טיסה חלופי למקרה הצורך. Passport Card בדומה לכל ביטוח נסיעות סטנדרטי אחר אינו מכסה כאמור רק הוצאות רפואיות אלא כולל אף ביטוח מטען. במידה וחברת התעופה איבדה את מטענכם, יצירת קשר עם מוקד השירות, ובמהרה יעמידו לרשותכם מזומן בכדי שתוכלו להצטייד מחדש ולהמשיך במסעכם. פספורט קארד, כרטיס הביטוח המגנטי אינו מיועד לשימוש חד פעמי, עם שובכם ארצה כיסוי במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל פג, אך פספורט קארד עדיין בתוקף. שימרו אותו במקום מבטחים ולקראת נסיעתכם הבאה כל הנותר הוא ליצור קשר עם מוקד השירות  של פספורט קארד ולהפעילו מחדש בקלות ובנוחות.

לצורך הזמנת כרטיס פספורט קארד יש ליצור קשר עם מוקד השירות באמצעות skype, *9912 או לחילופין במספר 09-8920930. לאחר הליך הרכישה תקבלו לביתכם משלוח בדואר ובו עטיפת דרכון יחדיו עם כרטיס passport card, שישמש אתכם מעתה והלאה בכל נסיעה לחו"ל.

פספורט קארד, ביטוח לכל מטרה

פספורט קארד מותאם ומיועד לקהלי יעד שונים: אנשי עסקים, תיירים, תרמילאים, נשים בהיריון ואף אנשים הסובלים ממחלות כרוניות. אם אתם רואים עצמכם כתיירים מזדמנים, באפשרותכם להזמין את תוכנית הביטוח, פספורט קארד לתייר. תוכנית זו מספקת כאמור פטור מדמי השתתפות עצמית, כל עוד נעשה שימוש באמצעות הכרטיס. נוסף על כך כיסוי הוצאות רפואיות עד למיליון דולר (אשפוז, ניתוח, ביקור רופא ותרופות), טיפולי שיניים דחופים, פינוי מוסק ממקום האירוע לבית חולים סמוך, הטסה רפואית לישראל, מימון המשך טיפול בארץ ועוד.

מידע אודות הצעות נוספות לביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטוח נסיעות ישראכרט, ביטוח נסיעות הראל, ביטוח נסיעות ויזה כאל, כלל ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל מכבי, ביטוח נסיעות לחו"ל כללית , מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל, לאומי קארד ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל דיינרס, אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל מאוחדת, ביטוח נסיעות  לחו"ל לאומית, הפניקס ביטוו נסיעות , ביטוח נסיעות ביטוח ישיר, ביטוח נסיעות AIG, ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה, איילון  ביטוח נסיעות , שירביט ביטוח נסיעות, דיויד שילד – ביטוח רפואי בחו"ל –  DavidShield– , פספורט קארד – ביטוח נסיעות לחו"ל