ביטוח נסיעות ישראכרט

ישראכרט מציעה מגוון אפשרויות בביטוח נסיעות לחו"ל למחזיקי כרטיסי אשראי בינלאומיים.

הביטוחים נעשים דרך חברות ביטוח בעלות ניסיון רב וגב כלכלי איתן – כלל ביטוחים וחברת הביטוח הבינלאומית  AIG. הביטוחים מוצעים לאזרחי ישראל מחזיקי מאסטרקרד וויזה בינלאומיים (רגילים, עסקיים, זהב ופלטינה) שהוצאו לתקופות של שנה ויותר. פוליסות הביטוח הבסיסיות מוצעות חינם בהתאם לכרטיסי האשראי השונים. ניתן להרחיב את הביטוחים תמורת תשלום על מנת לכלול כיסויים נוספים.

לגבי הביטוחים השונים (למעט וורלד סיגנה מאסטרקרד) – הביטוח תקף לבעל הכרטיס בלבד. למחזיקי כרטיס וורלד סיגנה מאסטרקרד הביטוח תקף גם לבני ובנות זוג, וילדים עד גיל 25.

ביטוח נסיעות ישראכרט – הפעלת הביטוח

ביטוחי הכרטיסים למעט ויזה רגיל ומאסטרקרד רגיל מופעלים אוטומטית כל עוד כרטיס האשראי בתוקף, ואין צורך בהפעלה מיוחדת שלהם. הכרטיסים תקפים מרגע היציאה מהארץ ועד 55 יום לנסיעה (60 יום לוורלד סיגנה מאסטרקרד). מונה הימים מתאפס בין נסיעות (אין הגבלה על מספר הנסיעות לאורך השנה).

לגבי כרטיסי ויזה רגיל ומאסטרקרד רגיל (בינלאומיים) יש צורך בהפעלת הביטוח לפני כל נסיעה. הפעלת הכרטיס יכולה להתבצע על ידי חיוג ל"ביטוח תורן בע"מ". הביטוח מופעל רק לאחר קבלת קוד הפעלה. ניתן להגיע לביטוח תורן בע"מ בטלפון 03-6381919 בימים א-ה בין 8-20 וביום ו' בין 8-12.30.

ביטוח נסיעות ישראכרט – חברות מבטחות

גובה הכיסוי משתנה בין סוגי כרטיסי האשראי השונים. חברת הביטוח המבטחת את ביטוח נסיעות ישראכרט היא כלל בריאות חברה לביטוח בע"מ, למעט כרטיסי וורלד סיגנה מאסטרקרד המבוטחים בסניף הבלגי של חברת הביטוח AIG. תביעות המוגשות כנגד ביטוח זה מוגשות באמצעות הסניף הישראלי של חברת AIG.

ביטוח נסיעות ישראכרט – ביטוח לכרטיסי ויזה ומאסטרקרד

ביטוח נסיעות ישראכרט למחזיקים בכרטיסי האשראי ויזה ומאסטרקרד השונים נעשה באמצעות חברת הביטוח כלל. גובה הכיסוי הביטוחי משתנה בהתאם לכרטיס אותו מחזיק בעל הפוליסה והוא נע בין 1800$ – 3300$ ליום אשפוז. מספר ימי האשפוז המכוסים משתנה אף הוא ונע בין 258 יום בפוליסה בה הכיסוי המירבי ליום אשפוז הוא 1800$, ל-200 ימי אשפוז בפוליסה בה הכיסוי המירבי הוא ל- 3300$ ליום אשפוז.

פוליסת ביטוח נסיעות ישראכרט מכסה שכר מנתח עד לגובה 15,000$-20,000$, בהתאם לסוג כרטיס האשראי. גובה הכיסוי למקרה מוות בכל הפוליסות הוא של 15,000$.

הוצאות רפואיות שאינן במסגרת אשפוז לבעלי כרטיס ויזה ומאסטרקרד מכוסות עד לגובה של 1500$ מתוכם 500$ לטיפולי שיניים חירום. בעלי כרטיסי אשראי עסקיים ופלטינה  מוגבלים בתקרה של 660,000$ המכסה הן מצבי אשפוז והן מצבים רפואיים אחרים.

גובה הכיסוי במסגרת ביטוח נסיעות ישראכרט לביטוח הכבודה גם הוא משתנה בין כרטיסי האשראי השונים ונע בין 1100$-2700$ כאשר ההגבלה לפריט בודד נעה בין 220$-440$ לפריט.

גובה הכיסוי לצד ג' מגיע בכל הפוליסות ל-20,000$.

לבעלי כרטיסי ויזה ומאסטרקרד שאינם עסקיים או פלטינה, מוגדרת השתתפות עצמית בגובה 100$ לכל מקרה ביטוח. בעלי כרטיס עסקי או כרטיס פלטינה פטורים מתשלום דמי השתתפות עצמית.

ביטוח נסיעות ישראכרט – ביטוח לכרטיסי וורלד סיגנה מאסטרקרד

ביטוח נסיעות ישראכרט למחזיקים בכרטיס האשראי וורלד סיגנה מאסטרקרד נערך באמצעות חברת הביטוח AIG.

גובה הכיסוי הביטוחי בפוליסה זו הוא עד 7,500,000 EUR לכלל מקרי הביטוח (ובכלל זה שכר מנתח). למקרים בהם נדרש אשפוז קיימת הגבלה של 75 EUR ליום ועד ל-30 ימי אשפוז.

ביטוח נסיעות ישראכרט לבעלי כרטיס וורלד סיגנה מאסטרקרד כולל רכיב של חילוץ והצלה, עד לגובה של 60,000 EUR ופטור מדמי השתתפות עצמית למקרי הביטוח השונים כמו גם כיסוי למקרי מוות של עד 500,000 EUR.

רכיב ביטוח הכבודה במסגרת פוליסה זו מורחב במיוחד וכולל כיסוי של עד 4375 EUR. קיימת הגבלת כיסוי של עד 750 EUR לפריט בודד. סעיף זה כולל הרחבת הכיסוי עבור מקרים ביטוחיים מיוחדים כגון גניבת מזומנים, גניבה מרכב ואיחור בהגעת המטען האישי.

כיסוי לתביעות מצד גורם שלישי מוגבלות, לבעלי כרטיסים אלו, לגובה של 1,500,000 EUR.

ביטוח נסיעות ישראכרט – כיסויים נוספים הכלולים בפוליסה

הכיסויים הבאים נכללים אף הם בביטוח נסיעה ישראכרט. הכיסוי הביטוחי משתנה בין הפוליסות השונות.

 • ביטול, קיצור וכרטיס נסיעה
 • כרטיס טיסה למלווה
 • כיסוי מלא להעברת הנפגע ממקום האירוע לבית החולים בהעברה יבשתית
 • כיסוי להעברת הנפגע ממקום הארוע לבית החולים בהעברה אוירית
 • הטסה רפואית בתאום עם חברת הביטוח
 • רעידת אדמה
 • העברת הגופה לישראל
ביטוח נסיעות ישראכרט – כיסויים נוספים בתשלום
 • הרחבת הכיסוי ללא הגבלה על יום אשפוז ושכר מנתח
 • כיסוי להריון עד שבוע 26
 • כיסוי להריון עד שבוע 30
 • כיסוי להחמרת מצב רפואי קיים
 • ביטוח בן\בת זוג וילדים עד גיל 18
 • ספורט חורף
 • כיסוי למסרטת וידאו או לפטופ
 • הרחבות לביטוח מוות עקב תאונה (בחלק מהכרטיסים)

מידע אודות הצעות נוספות לביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטוח נסיעות ישראכרט, ביטוח נסיעות הראל, ביטוח נסיעות ויזה כאל, כלל ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל מכבי, ביטוח נסיעות לחו"ל כללית , מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל, לאומי קארד ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל דיינרס, אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות , ביטוח נסיעות לחו"ל מאוחדת, ביטוח נסיעות  לחו"ל לאומית, הפניקס ביטוו נסיעות , ביטוח נסיעות ביטוח ישיר, ביטוח נסיעות AIG, ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה, איילון  ביטוח נסיעות , שירביט ביטוח נסיעות, דיויד שילד – ביטוח רפואי בחו"ל –  DavidShield , פספורט קארד – ביטוח נסיעות לחו"ל